Witamy na stronie internetowej Wioski Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim
Wioska Hobbitów na WOŚP

WIOSKA HOBBITÓW w XIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

8 stycznia 2006 roku reprezentowaliśmy Wioskę Hobbitów i Gminę Sianów w XIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka w Kołobrzegu.

Dzięki Telewizji Szczecin i Centrum Promocji i Informacji, Miejskiego Ośrodka Kultury w Kołobrzegu mieliśmy możliwość uczestniczenia w ogólnopolskiej akcji pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach.

 

Na stoisku zorganizowanym na plaży w centrum wojewódzkiej imprezy mogliśmy promować Gminę Sianów i naszą Wioskę Hobbitów. Częstowaliśmy pysznymi wypiekami i bigosem przyrządzonymi według najtajniejszych przepisów ludzi ze Śródziemia. Produkty do tych specjałów zostały zakupione dzięki dofinansowaniu przez Gminę Sianów a nasz transport do Kołobrzegu został sfinansowany przez centrum Promocji i Informacji w Kołobrzegu - za co serdecznie dziękujemy.

Wspólnie z hobbitami z Sierakowa Sławieńskiego w wyjeździe uczestniczyli również delegacje z Dąbrowy i Iwięcina w Gminie Sianów.

 

Całą kwotę ze sprzedaży specjałów hobbickich przekazaliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a zrobiliśmy to na antenie ogólnopolskiej. Dziękujemy wszystkim za umożliwienie nam udziału w XIV Finale Wielkiej Orkiestry.

 

DO NASTĘPNEGO FINAŁU - SIE MA!!!

 

autor strony:Dariusz Iwaniec

 

Webmaster: Marcin Sadowski