Witamy na stronie internetowej Wioski Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim
Galeria
Dożynki Powiatowe -2012

W dniu 15 września 2012 przedstawiciele Stowarzyszenia Hobbiton reprezentowali Gminę Sianów na Dożynkach Powiatowych w Będzinie.
Wycieczka do Gdańska i Szymbarku

28 maja br. dzięki licznym sponsorom, pojechaliśmy na wycieczkę krajoznawczą do Gdańska, odwiedziliśmy też Kaszubski Szymbark, gdzie mogliśmy zobaczyć słynny dom z numerem 13. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję aby zobaczyć ulicę Długą w Gdańsku, Żurawia oraz Kościół Mariacki, który mieści 25 tys. wiernych. W Szymbarku zobaczyli oryginalny, bo przewieziony z Syberii 230 letni Dom Sybiraka. Dziękujemy sponsorom za niezapomniane chwile!
Spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży p. Kaliną Jerzykowską.

W prima aprilis w naszej szkole odbyło sie spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży panią Kaliną Jerzykowską. Uczniowie mogli zapoznać się z twórczością oraz zadać masę pytań. Pani Kalina jest także autorką scenariuszy teatralnych oraz współautorką cyklu Bajki-Grajki. Dzieci mogły zakupić książkę oraz uzyskać rymowaną dedykację.
Maskarada

1 lutego 2008 odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy.
Jasełka

Obejrzyj zdjęcia z Jasełek Bożonarodzeniowych. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce na Przeglądzie Gminnym i Powiatowym!!!
Wigilia

Wigilia, jak co roku odbyła się w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną.
Zobacz zdjęcia z tamtych lat

Zdjęcia zbierane przez lata możesz teraz obejrzeć w naszej galerii.
Urodziny Bilba 2007

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, wśród wybuchów śmiechu, odbyły się Urodziny Bilba... Bilbo był zachwycony!!
Wycieczka szóstej klasy w Miejskiej Komendzie Policji

24.04.2007r. klasa szósta wraz z wychowawczynią p. Mileną Piotrowską miała okazję zwiedzić Miejską Komendę Policji w Koszalinie. Dzięki uprzejmości p. Beaty Gliszczyńskiej-rzecznika prasowego Policji, obejrzeli cele oraz wszystkie akcesoria policyjne nie wyłączając aut.
Webmaster: Marcin Sadowski